Hizmetlerimiz

OnlinePsikoterapist ile sizlere en iyi psikolojik danışmanlık vermek için hazır. Sizlere en iyi şekilde sunmaya çalıştığımız hizmetlerimiz bizi arayın bilgi verelim ve sizleri doğru hizmete yönlendirelim.

Hizmetlerimiz

  1. Ücretsiz telefonda bilgi alma imkanı
  2. Tek seanslık psikolojik danışmanlık. Bu hizmetimizde psikolojik sorunlarınız için farkındalığınızı artıracaksınız, psikolojik sorunlarınızın çözülmesi için doğru bir yönlendirme alacaksınız. Kafanız nasıl bir çözüm sizin için olur, kafanızdaki sorular netleşecektir.
  3. Bireysel terapi. Burada aynı yüz yüze psikolojik danışmanlıkta olduğu gibi uzman psikoloğumuzla terapi seanslarına devam edeceksiniz.
  4. Çift terapisi. İsterseniz aynı mekandan isterseniz farklı mekanlardan partnerinizle aynı anda bağlanarak psikoloğumuzla görüşme yapabilirsiniz.
  5. Filial Terapi. Online Filial Terapi (Aile Merkezli Terapi) çocuklarınız için yapmanız gerekenleri size aktaran psiko-eğitim ağırlıklı bir psikoterapi yaklaşımıdır. Çocuğumun sorunlarını nasıl daha bilimsel ve doğru bir şekilde çözebilirim? Onunla bağımı nasıl geliştirebilirim? Çocuğumun verdiğim yönergeleri uygulamasını nasıl daha kolay sağlayabilirim? Çocuğumun kişisel gelişimine nasıl katkıda bulanabilirim? İşte online Filial Terapi size bu konularda destek olacaktır.
  6. Ergen Terapisi
  7. Grup Online Terapi oturumları. Dört-sekiz kişilik grup oturumlarında psikoloğumuzun yönetiminde grup psikolojik danışmanlık oturumlarına katılabilirsiniz. Bilimsel verilere göre grup terapileri en az bireysel terapiler kadar etkilidir.
  8. Psikolojik danışmanlık. Online psikolojik danışmanlık hizmetimizle psikolojik sorunlarını hakkında detaylı bilgilere kavuşabilirsiniz. Online Psikoloğumuza istediğiniz soruları sorabilirsiniz.
Hizmetlerimiz

Theme: Overlay by Kaira onlinepsikoterapist
Türkiye & World