Hakkımızda

OnlinePsikoterapist

Bir Rasyonel Psikoloji Enstitüsü sitesidir. Rasyonel Psikoloji Enstitüsü 2012 yılından beri hem danışanlarına psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir hem de psikoloji öğrencilerini psikoterapi alanında yetiştirmektedir. Online terapi, çevrimiçi terapi, teleterapi almak isteyen danışanlarımıza çeşitli seçeneklerde psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmeti veriyoruz.

Zoom üzerinden seanslar, Skype üzerinden seanslar, WhatsApp üzerinden seanlar şeklinde haftanın istediğiniz bir gün ve saatinde bağlanıyoruz ve görüşmelerimizi aynı yüz yüze terapi’de olduğu gibi gerçekleştiriyoruz.

Online psikoterapi hizmetimiz kapsamında Anasayfa’da yer alan psikologlarımızla irtibata geçmek için bizi arayabilirsiniz.

Çocuk, ergen, genç yetişkin, yetişkin, çift terapisi, bireysel terapi, aile terapisi, grup terapileri, tek seanslık terapi (90 TL) hizmetlerimizden hakkında daha fazla bilgi için lütfen çekinmeyin, bizi arayınız. Alanında uzman, yetkin psikologlarımız size yardımcı olmaya çalışacaklardır. İlk seans indirimlerimizden yararlanarak kendiniz için doğru, etkili ve yararlı bir psikolojik desteğin ne olduğunu keşfedin. Seanslara devam etmek isterseniz, bizler sizin için buradayız.

Hizmetlerimiz ve bizim hakkımızda daha fazla bilgi için bizi arayınız. Sağlıklı ve mutlu günler dileklerimizle.

onlinepsikoterapist.com
onlinepsikoterapist

Hakkımızda

Theme: Overlay by Kaira onlinepsikoterapist
Türkiye & World