Psikoloji Forum

Bildirimler
Tümünü temizle

Sosyal Fobi

admin
Gönderiler: 5
Admin
Topic starter
(@admin)
Üye

Bu soru kardeş site sorularlapsikolojim.com'dan alınmıştır.

Merhaba, sosyal anksiyete bozukluğu yaşayan biriyim. Daha önce 3 yıla yakın Paxil adlı ilacı kullandım ama ilacı bırakınca semptomlar geriye geldi. İlacı bıraktıktan sonra girdigim bi iş mülakatı benim için çok kötü geçmişti; el ve ses titremesi, çarpıntı, yüz kızarması vs. her şeyi yaşadım. Şimdi tekrar bir mülakatım var ve bunları engelleyecek bir çözüm arıyorum. Önceki mülakatıma girerken bir adet paxil kullanmıştım ama hiç etki göstermemişti. Dideral tavsiye edenler oldu, acaba bu mülakata dideral ve paxil kullanarak ya da sadece dideral kullanarak girsem yardımı olur mu? Teşekkürler.

Paylaş:

Bu forum sayfasına psikoloji ile ilgili sorularınızı yazabilirsiniz. Psikoloji Forum sayfasında yazdığınız soruları en kısa zamanda Online Psikoterapist ekibimiz cevaplayacaklardır.

Lütfen ilaçlarla ilgili soru sormayınız. Cevaplanmayacaktır.

18 yaşından küçük iseniz soru sormayınız. Cevaplanmayacaktır.

Buradaki cevaplar tedavi amaçlı değil sizi ‘DOĞRU YÖNLENDİRMEK’, ‘FARKINDALIĞINIZI ARTIRMAK’ ve ‘SİZE DESTEK ALACAĞINIZ NOKTALARDA BİLGİLENDİRME YAPMAK’ içindir. Buradaki cevaplar sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Psikoloji Forum

Soru ve cevapların bazıları sorularlapsikolojim.com sayfasından alınmıştır. SorularlaPsikolojim.com OnlinePsikoterapist.com ‘un kardeş sitesidir. Rasyonel Psikoloji Enstitüsü tarafından ücretsiz olarak halka hizmet anlayışıyla desteklenmektedir.

Theme: Overlay by Kaira onlinepsikoterapist
Türkiye & World