Alo PsikoTerapist

Alo-Terapist

Uygulamamız tamamen ücretsiz olup bizi arayabilirsiniz ve istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz. OnlinePsikoterapi.com sitesi bu hizmetle size doğru hizmeti ve doğru psikoloğu bulmanızda yardımcı oluyor. Tek Seanslık Terapi de alabilirsiniz. Alo PsikoTerapist hizmetimizden sonra Tek Seanslık bir Terapi alınız ve sorunlarınızı açabilir sorunlarınız hakkında yönlendirme isteyebilirsiniz.

Alo PsikoTerapist

Bu uygulamamız için ilk adım bizi aramak. Arkadaşlarımız size ön bilgileri verecekler ve psikoloğumuz ile konuşmanız için size geri dönüş yapacaklardır. Sonraki adımda psikoloğumuzla telefonda konuşacaksınız. Sorunlarınız hakkında kısa bilgiler verin. Uzman psikoloğumuz sizin için en uygun olan online psikoterapistimize sizi ulaştıracak. Üçüncü ve son adımda Tek Seanslık Terapi hizmetini alacaksınız. Devam etmek isterseniz psikolojik danışmanlık veya psikoterapi süreciniz başlayacaktır.

Alo-Terapist
Alo PsikoTerapist

Alo PsikoTerapist ne değildir?

Bu uygulamamız telefonda psikoterapi yapmak değildir. Yani psikoterapistimizle genel hatlarıyla sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca psikoterapistimizin size çeşitli soruları olacaktır. Örneğin: Online terapiden beklentileriniz nelerdir? Hangi sorunları yaşıyorsunuz? Bu sorunlar ne kadardır devam ediyor? İlaç kullanımınız var mı? Maddi durumunuz terapi ücretlerini karşılamak bakımından ne durumdadır (burada size uygun seçenekleri belirlemek ve sizi maddi olarak zorlamayacak seçenekleri belirliyoruz)? Psikoterapist tercihiniz var mı (isim olarak)? Bu soruların ardından size uygun olan en iyi hizmeti tespit edeceğiz ve seçenekler sunacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Theme: Overlay by Kaira onlinepsikoterapist
Türkiye & World